У Ківерцях Луцького району вчинив самогубство 60-річний чоловік.
Про це повідомляють Волинські новини, посилаючись на власні джерела.
Трагедія сталася 12 грудня в пообідню пору. Чоловіка виявили повішеним на території власного домогосподарства.
Інформацію підтвердили у пресслужбі ГУНП у Волинській області. Правоохоронці зазначили, що до поліції надійшло повідомлення, що у господарському приміщенні покінчив з життям самогубством 60-річний ківерчанин. На тілі померлого слідів насильницької смерті не виявлено.
Тіло направлено на судово-медичну експертизу. Відомості відповідним чином зареєстровані.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У Луцьку та Ковелі запрацює мотопатруль
18 Червня 2026
На Рівненщині повісився 9-річний хлопчик
16 Червня 2026
У Рівному і Луцьку двох людей підозрюють у сутенерстві
10 Червня 2026
На Львівщині чоловік підпалив себе після конфлікту з тещею
10 Червня 2026
Реклама







