5 Грудня 2021
Новини

На Волині у 2022 на дороги планують витратити понад 800 млн гривень

На Волині у 2022 на дороги планують витратити понад 800 млн гривень

У Волинській області на ремонт та утримання місцевих та комунальних доріг розмір субвенції становить більше 800 мільйонів гривень.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, ПЕК, архітектури, будівництва та ЖКГ, - повідомляє ІА Волинські новини.

Зі слів заступниці директора департаменту інфраструктури ОДА Наталії Семенової, суми обіцяних коштів вже тричі змінювалися. Наразі на наступний рік обіцяють Волині спрямувати на ремонти доріг 817,879 мільйона гривень. З них 163 мільйони – на комунальні дороги, а решту – на дороги місцевого значення. Не менше 5% буде спрямовано на ремонт штучних споруд.

Щодо комунальних доріг, то громади мають дати пропозиції до 20 грудня. Коштами на місцеві дороги розпоряджатиметься ДП «Служба місцевих автомобільних доріг». Проект переліку доріг має бути наданий до 25 грудня.

Як повідомила директорка Служби місцевих автодоріг Оксана Грицюк, наступного року на ремонт, будівництво та утримання доріг місцевого значення має надійти 648,871 мільйона гривень. З них 393,772 мільйона – на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт та проектно-вишукувальні роботи (19 мільйонів). 116,940 мільйона планують витратити на поточний середній ремонт. На поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання запланували 138,058 мільйона, зокрема на експлуатацію – 53 мільйони.

Як зауважив депутат Віктор Козак, не виключено, що 53 мільйони на експлуатацію – це дуже мала сума, адже фактично вона є на рівні минулих років. І, як свідчить практика, цих коштів завжди не вистачало. Тому він запропонував працівникам Служби переглянути видатки на ці статті витрат.

Юлія МАЛЄЄВА

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, луцьк, Волинська обласна рада, дороги, ремонт доріг
В тему