4 Грудня 2021
Новини

«Ноутбук кожному вчителю»: на Волині для педагогів надійшла комп’ютерна техніка

«Ноутбук кожному вчителю»: на Волині для педагогів надійшла  комп’ютерна техніка

На Волині у навчальні заклади області надійшла партія комп’ютерної техніки в рамках проєкту «Ноутбук кожному вчителю». Загалом вчителі отримали вже 1 277 ноутбуків.

Про це заступниця начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Соломіна, пише Суспільне.

"Ноутбук кожному вчителю" — це спільний проєкт Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації України.

Волинь – одна з перших областей, які провели державні закупівлі ноутбуків. Загалом закуплено 2 045 ноутбуків. Тендерні закупівлі закінчились у вересні.

Зі слів Тетяна Соломіної, техніку закупили на умовах співфінансування до загальної вартості 30% — докладало місто та 10% - для шкіл сільскої місцевості.

Згідно з умовами тендеру, доставку комп’ютерної техніки у школи здійснює безпосередньо постачальник. Відтак, у зв’язку з фінансовими та часовими затратами, яких потребує доставка техніки у населені пункти області, ноутбуки доставляють у школи частинами.

"Техніка, яка надходить — високоякісна та швидка, вчителі задоволені", — каже Тетяна Соломіна.

Першу партію техніки освітні заклади Волині отримали на минулому тижні. Протягом 1-2 грудня постачальник здійснив поставку другої — у кількості 566 одиниць. До середини грудня усі вчителі мають отримати ноутбуки, які були закуплені у рамках проєкту.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, школа, вчителі
В тему