28 Жовтня 2021
Новини

Волинська митниця вилучила «БелАЗ»

Волинська митниця вилучила «БелАЗ»

Керівник польського виробничо-обслуговуючого підприємства, зареєстрованого у Люблінському воєводстві, намагався здешевити на митних платежах до державного бюджету України під час імпорту автомобіля-самоскида.

Для цього спритники "перебили" первинний ідентифікаційний номер виробника авто марки "БЕЛАЗ" для спотворення року його випуску: замість справжнього 2008 року у товаросупровідних документах значився 2014 рік, - повідомили у митниці.

Фахівці порахували, що різниця між митними платежами, які було сплачено і тими, що необхідно було сплатити під час ввезення цього авто, становить 112 423 грн.

Такі наміри були викриті під час повного митного огляду самоскида на МАПП "Ягодин" із залученням експерта Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз. За приховування від митного контролю, а саме подання неправдивих відомостей щодо маркування товару, громадянина Польщі притягнуть до відповідальності за ст. 483 Митного Кодексу України. ІІ санкція - конфіскація предмету порушення та штраф у розмірі його вартості.

До слова, цей самоскид, призначений для перевезення гірничої маси у складних гірничотехнічних умовах, оцінений на понад 1 млн грн. Він вилучений у власника і зберігатиметься на митниці до остаточного рішення суду у справі.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, митниця, Фото
В тему