4 Жовтня 2021
Новини

Волинська митниця виявила спробу неправомірного звільнення від платежів

Волинська митниця виявила спробу неправомірного звільнення від платежів

Волинською митницею попереджено неправомірне звільнення від сплати митних платежів на суму понад 115 тисяч гривень.

Агентом з митного оформлення, громадянкою України, подано митну декларацію, відповідно до якої в митному режимі «імпорт» переміщується товар «FRAGOLINO BIANCO Veroni Di Marco 0,75» в кількості 17640 пляшок, - повідомили у пресслужбі митників.

В результаті проведення повного митного огляду транспортного засобу встановлено невідповідність наявного товару до зазначеного в товаросупровідних документах. Відповідно інформації управління адміністрування митних платежів було встановлено, що згідно наданих відомостей ставку акцизного податку застосовано невірно.

Таким чином, громадянка України, під час митного оформлення товару, вчинила дії, спрямовані на неправомірне звільнення від сплати в повному обсязі митних платежів на суму 115,2 тисячі гривень, тобто заявила в митній декларації неправдиві відомості, необхідні для визначення коду товару.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, обумовлені ст.485 Митного кодексу України і передбачають накладання штрафу в розмірі 300 відсотків суми несплачених платежів.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: митниця, Волинь, Фото, алкоголь
В тему