На Донбасі збройні формування РФ від початку 23 вересня один раз порушили режим "тиші".
Про це інформують в штабі ООС.
Відомо, що окупанти стріляли з станкових протитанкових гранатометів та великокаліберних кулеметів у напрямку Південного.
Втрат серед ЗСУ немає.
Нагадаємо, 22 вересня бойовики 12 разів порушили режим припинення вогню. Двоє військових дістали вогнепальні поранення.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Захисники ліквідували 1 190 окупантів за минулу добу
Сьогодні, 09:22
Захисники знищили 1 370 окупантів за минулу добу
19 Червня 2026
ЗСУ взяли в полон правнука Брежнєва, – ЗМІ
19 Червня 2026
Захисники ліквідували за добу 1 370 окупантів
18 Червня 2026
Захисники знищили 1 260 окупнатів за минулу добу
17 Червня 2026
Захисники ліквідували 1 230 окупантів за минулу добу
16 Червня 2026
Захисники ліквідували 1 320 окупантів за минулу добу
15 Червня 2026
Зеленський анонсував збільшення виплат військовим
12 Червня 2026
Реклама





