16 Вересня 2021
Новини

На Волині відбудуться пригодницькі перегони «Доброволець»

На Волині відбудуться пригодницькі перегони «Доброволець»

На теренах Волині й Рівненщини пройдуть щорічні туристичні змагання «Доброволець. Осінь».

Захід, який організують 9-10 жовтня, присвячений Героям 35 Сотні Самооборони Майдану «Волинська Січ», - інформують на сторінці екстремальних туристичних змагань.

Вони відбуваються у форматі пригодницьких перегонів. Участь можуть брати всі охочі, віком від 14 років. Також потрібно сформувати команду від 2 до 5 учасників та обрати категорію складності. Є наступні варіанти: 12 годин (піша дистанція); 24 години (піша дистанція); 24 години (велодистанція).

Щоб перемогти командам необхідно набрати більшу кількість балів в межах контрольного часу.

«Але мета «Добровольця» полягає не лише у тому, хто краще орієнтується, швидше їде на велосипеді чи перемагає. Ми даємо шанс людям випробувати себе, знайомимо з героїчною історією, відкриваємо нові місця краю. Та зрештою «Доброволець» – це нагода весело та активно провести час з друзями», – зазначив голова оргкомітету змагань Павло Данильчук.

Загалом організатори планують розставити близько 75 контрольних пунктів на території площею 800 км². Серед КП будуть історичні місця. Зокрема і ті, які пов’язані з періодом національно-визвольних змагань ХХ століття.

Реєстрація на змагання триває до 5 жовтня.

Також організатори пропонують учасникам трансфер з Луцька до місця старту та у зворотному напрямку.

Довідка: Змагання «Доброволець» проводяться з 2010 року. Спочатку це були виключно зимові перегони, проте з 2019 року, через великий попит, організатори додали ще осінній етап змагань. За весь період історії змагань в них взяли участь понад 3 тисячі учасників з різних регіонів України, а також з країн ближнього закордоння (Польща, Білорусь). На зимових змаганнях цього року було 312 учасників.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, рівне, змагання, спорт, історія, туризм
В тему