10 Вересня 2021
Новини

Розплата за бійку: Тищенка можуть вигнати з фракції «Слуга народу»

Розплата за бійку: Тищенка можуть вигнати з фракції «Слуга народу»

Миколу Тищенка таки можуть покарати за бійку у Верховній Раді. Депутат зі «Слуги народу», нагадаємо, агресивно повівся у сесійній залі щодо колеги – Гео Лероса, який теж колись був «слугою».

За це Тищенка можуть і вигнати з фракції. Щонайменше, розглянуть це питання вже на наступному її засіданні. Таку думку в ефірі одного з українських каналів висловив інший колега Тищенка і чинний «слуга» Олександр Качура, пише 24 канал.

Партія «Слуга народу» може розглянути виключення нардепа Миколи Тищенка з фракції-монобільшості. Саме таке покарання загрожує тому за бійку просто на трибуні у сесійній залі Верховної Ради 9 вересня.

Тищенко відзначився цього дня спробою відсторонити депутата Гео Лероса від трибуни, щоб той не продовжував «ображати президента» (саме так згодом «слуга» пояснив свої дії).

Колишній член «Слуги народу», а нині позафракційний Гео Лерос у Раді говорив про вагнерівців, а після конфлікту з Тищенком сказав, що «парламент – це місце для дискусій» (а не, вочевидь, бійок).

Інший депутат від «Слуги народу» Олександр Качура згодом в ефірі одного з телеканалів заявив, що питання про виключення Тищенка з фракції можуть розглянути вже на наступному її засіданні.

«У нас є регламентні процедури, ми це питання обговоримо. Мені соромно за дії окремих колег. Ми в парламентсько-президентській республіці живемо, де потрібно з’ясовувати відносини відповідно до регламенту,» – сказав Качура.

Утім, особисто Качура, за його ж словами, винними у конфлікті вважає і Лероса, і Тищенка. Лерос, мовляв, виступав із трибуни «про інші речі» під час розгляду питання зовсім не про них.

Нагадаємо, у травні 2021 року Тищенку вже оголошували догану за вечірку під час локдауну.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: слуга народу, скандал, вру
В тему