На Луганщині окупанти обстріляли мирні населені пункти вздовж лінії розмежування.
Ввечері 8 вересня вони влучили у п’ятиповерхівку, - інформують у Луганській ОДА.
В адміністрації зазначають, що найбільше постраждали мешканці села Трьохізбенка, адже ввечері бойовики з населеного пункту Сміле обстріляли житлові будинки на околиці Трьохізбенки.
Збройні формування РФ застосували заборонену Мінськими домовленостями артилерію калібрів 120 та 122 мм.
Загалом в будинки, що в Трьохізбенці, випустили 30 снарядів, 5 з них влучили у п’ятиповерхівку, від інших постраждали сусідні двоповерхівка та приватні будинки.







Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Третій корпус показав з дронів «Донбас Арену» та ліквідацію техніки окупантів на Донеччині та Луганщині
4 Червня 2026
У Луцьку судитимуть агента гру
21 Травня 2026
На Луганщині загинув захисник з Волині Микола Посполітак
13 Травня 2026
Експрикордонника на Волині засудили до 15 років ув’язнення за співпрацю зі спецслужбами рф
20 Березня 2026
На Волині за держзраду судили колишнього прикордонника
19 Березня 2026
Реклама







