Новини

Українці на Паралімпіаді здобули 93 медалі: плавець Остапченко виборов «золото»

На Паралімпіаді у Токіо плавець Денис Остапченко виборов "золото" у запливі на 200 метрів вільним стилем (клас S3).

Про це інформують у Міжнародному паралімпійському комітеті.

Його показник - 3 хвилини 21,62 секунди. Інші призери Дієго Лопес Діас та Хесус Ернандес з Мексики фінішували з показниками 3 хвилини 23.57 секунди та 3 хвилини 23.93 секунди відповідно.

До слова, а плавець з України Сергій Паламарчук опинився на 8 місці з результатом 3 хвилини 53.51 секунди.

Для Дениса Остапченка ця медаль стала вже третьою на цьогорічній Паралімпіаді у Токіо. До того він вже здобув срібло на дистанції 50 метрів на спині та бронзу на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Отож, нині Україна має 93 медалі: 23 золоті, 44 срібних та 26 бронзових. Україна посідає 4-е місце за кількістю виборених нагород та 5-е ? за кількістю здобутого «золота». А втім, змагання ще тривають, тож результати можуть змінюватися.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.