26 Серпня 2021
Новини

Чиновницю Волинської ОДА, яку спіймали на хабарі, звільняють з роботи

Чиновницю Волинської ОДА, яку спіймали на хабарі, звільняють з роботи

У Волинській облдержадміністрації ліквідують управління транспорту та зв’язку. Його вирішили приєднати до Департаменту інфраструктури ОДА.

Про це йдеться в розпорядженні голови ОДА Юрія Погуляйка від 25 серпня.

Чиновницю, яка очолювала управління, повідомили про скорочення посади.

У документі зазначено, що чисельність управління скоротять: максимальна заявлена кількість посад у департаменті інфраструктури – 34 працівники.

«Правонаступником зобов’язань, прав та обов’язків управління транспорту та зв’язку Волинської обласної державної адміністрації є департамент інфраструктури», – йдеться в розпорядженні.

Щодо припинення функціонування управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації створять комісію. Упродовж двох місяців юридичну особу – управління транспорту та зв’язку – ліквідують.

Як розповіла начальниця управління інформаційної політики ОДА Карина Мариневич, начальницю управління транспорту та зв’язку Наталію Остапкович, котру в березі цього року спіймали на отриманні хабара, усунули із займаної посади на час розгляду її справи у суді. Нагадаємо, вона вимагала від приватного підприємця неправомірну вигоду в сумі 1500 доларів США за «позитивне вирішення питання» щодо надання переваг при проведенні конкурсу на перевезення пасажирів на приміському внутрішньообласному автобусному маршруті загального користування.

Чиновницю, зі слів речниці облдержадміністрації, попередили про ліквідацію посади керівника управління транспорту та зв’язку.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Юрій Погуляйко, ода, хабар
В тему