Зниклий володимирчанин Василь Чижук повернувся додому самотужки 16-го серпня вранці. Дві доби 68-річний чоловік перебував без їжі та води в лісі.
Зазначимо, чоловік 14 серпня пішов з дому і не повернувся. Він поїхав на своєму велосипеді в ліс збирати гриби.
За словами його рідних, пенсіонер загубив велосипед і не зміг самотужки знайти вихід з лісу. Дорогою чоловік зустрічав перехожих і просив про допомогу, проте ті проходили повз.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На Волині біля залізничного переїзду виявили тіло чоловіка
Сьогодні, 08:58
У Луцьку та Ковелі запрацює мотопатруль
18 Червня 2026
У Рівному і Луцьку двох людей підозрюють у сутенерстві
10 Червня 2026
Реклама







