У вагоні потяга «Київ — Ужгород» жінка народила хлопчика, який наразі перебуває у важкому стані в реанімації.
Про це мама дитини повідомила Суспільному.
Нагадаємо, роди почалися в ніч з 24 липня на 25 близько першої ночі. Пасажирка народила немовля під час переїзду від Хмельницького до Тернополя. Опісля маму з дитиною госпіталізували в Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина».
Медична директорка Закарпатської обласної дитячої лікарні Магдалина Семеняк зазначила, що 28 липня до них доставили дитину. Детальніше про ситуацію розповісти лікарка не може, оскільки мати хлопчика заборонила розголошувати інформацію про його стан.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Вітчим за зґвалтування 11-річної падчерки, доньки загиблого військового, отримав довічне
11 Червня 2026
Нові правила «Укрзалізниці»: як вижити під час атаки
9 Червня 2026
Побачила вві сні дитину і вдочерила дівчинку
9 Червня 2026
На Волині судитимуть батька-одинака за знущання з дитини
4 Червня 2026
Реклама





