22 Червня 2021
Новини

«Волинь цікава туристично», – відома мандрівниця з Рівного Таня Троянь

«Волинь цікава туристично», –  відома мандрівниця з Рівного Таня Троянь

Керівниця туристичного клубу TroyanTrekking Тетяна Троянь прокоментувала створення історико-культурного екомаршруту «Волинський спадок», відкриття якого незабаром відбудеться.

За її словами, щоразу повертаючись з далеких подорожей, намагається використовувати кожну можливість проїхатися на велосипеді рідними стежками, - йдеться на сторінці ГО «Волинська Фундація».

«У нас справді є дуже багато вартих уваги локацій і прекрасна природа, чепурні села і найкрасивіші поля. А щоразу активна реакція на такі поїздки серед моїх підписників - лиш доказ, що Волинь цікава туристично», – зазначила мандрівниця.

«Волинський спадок» матиме протяжність близько 150 кілометрів. Пролягатиме суміжними громадами Волинської та Рівненської областей: Цумань, Олика, Деражне, Клевань, Білів, Пересопниця.

«Я з радістю проїду цей маршрут на велосипеді! Багато локацій мені вже добре знайомі, деякі були лиш поки в планах, тому дуже круто, що всі вони тепер будуть об'єднані в одну туристичну стежку», - відповіла на запитання чи цікаво випробувати маршрут.

Готовий офіційний маршрут, на думку мандрівниці, який ще й має ідею, однозначно збільшить коло людей, які зможуть подорожувати цією місцевістю.

«Адже не кожен вміє самостійно планувати і банально може не здогадуватися про існування деяких локацій. А можливість слідувати за маркуванням, дозволить більше насолоджуватися процесом, коли не потрібно постійно підглядати в навігатор, особливо коли їдеш на швидкості на велосипеді», - зауважила Таня.

Вона додала, що локальна туристична культура в нас тільки розвивається, та за гарного привернення уваги до «Волинського спадку», планування місць для ночівель на маршруті та створення путівника, на її думку, багато туристів захоче і зможе подолати весь маршрут.

«А хтось буде проходити його фрагментами - та це теж хороший варіант для тих, хто не має вдосталь часу і хто отримує перші туристичні досвіди.  Довгі маршрути у світі також часто долаються туристами частково, але це не відміняє їхньої важливості», - резюмувала мандрівниця.

Довідково: Історико-культурний екомаршрут «Волинський спадок» реалізує ГО «Волинська Фундація»  у партнерстві з Українською Природоохоронною Групою - UNCG, як проект, що був підтриманий в рамках конкурсної програми «Культура+» Українського культурного фонду.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, туризм, рівне
В тему

Останні матеріали