17 Червня 2021
Новини

На Волині маркують історико-культурний екомаршрут

На Волині маркують історико-культурний екомаршрут

На Волині відбувся черговий етап маркування історико-культурного екомаршруту «Волинський спадок».

16 червня прокладання орієнтирів проходило через один з лісових масивів Цуманської пущі. Цю ділянку маршруту можна буде подолати виключно пішки або на велосипеді, - інформують в ГО «Волинська Фундація».

«Процес маркування цікавий, втім, доволі нелегкий, як з логістичної сторони, так і з технічного відрізку роботи. Потрібно наносити фарбу через кожні 150-200 метрів», - йдеться в повідомленні.

До слова, маршрут матиме протяжність близько 150 кілометрів. Пролягатиме суміжними громадами Волинської та Рівненської областей: Цумань, Олика, Деражне, Клевань, Білів, Пересопниця.

За словами спеціаліста зі створення та маркування туристичних шляхів Тараса Сиротюка, марка позначається залежно від умов: якщо це роздоріжжя чи перехрестя, то обов'язково наноситься фарба. На завершальній стадії буде встановлення вказівників та інформаційних стендів.

Довідково: маршрут «Волинський спадок» реалізує ГО Волинська Фундація у партнерстві з Українська Природоохоронна Група - UNCG, як проект, що був підтриманий в рамках конкурсної програми «Культура+» Український культурний фонд

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, рівне, історія
В тему

Останні матеріали