У Луцьку відновили гаряче водопостачання.
Про це йшлося у вівторок, 15 червня, під час наради у Луцькраді.
Директор ЦНАПу Лариса Карп’як розповіла, що за місяць отримали 204 звернення щодо роботи «Луцьктепла». Вони стосувалися відсутності гарячої води у помешканнях містян.
За її словами, на сьогодні гаряче водопостачання в місті відновили. Однак, до 28 червня на профілактиці перебуватимуть котельні на вулицях Ковельська, 68б, Чернишевського, 114, Кравчука, 11б. На вулиці Будівельників, 11 встановлюють ІТП.
Окрім того, на Кравчука, 5 та Кравчука, 7-9 зафіксували порив труби, тому поки що там гарячої води не буде.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У Луцьку встановлять 6 гучномовців на світлофорах
19 Червня 2026
Підтвердили загибель Героя з Луцька Олександра Смалюха
18 Червня 2026
У Луцьку та Ковелі запрацює мотопатруль
18 Червня 2026
Лист від бабусі
17 Червня 2026
Лучанка заробила понад 1 млн грн на OnlyFans і тепер має сплатити 223 тисячі податків
17 Червня 2026
У Луцьку - новий тариф на воду
17 Червня 2026
У центрі Луцька розширюють стенд безвісти зниклих
16 Червня 2026
На війні загинули троє захисників з Луцької громади
16 Червня 2026
Реклама







