6 Червня 2021
Новини

У ВООЗ повідомили про нестачу вакцин у рамках програми COVAX

У ВООЗ повідомили про нестачу вакцин у рамках програми COVAX

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) заявила про можливі проблеми в реалізації програми COVAX через брак доз вакцин проти коронавірусу COVID-19.

Про це повідомляє France24.

«Ми прогнозуємо нестачу, якщо не отримаємо дози. Ми все ще не на правильному шляху: у нас немає достатньої кількості доз із ряду країн, які ми повинні отримати в певні терміни, щоб допомогти світу вийти з цієї ситуації (пандемії коронавірусу – ред.)», – заявив помічник гендиректора ВООЗ Брюс Ейлвард.

За його словами, обіцянки пожертвувати 150 мільйонів доз вакцин через COVAX були «чудовим початком», проте нині існують «дві великі проблеми».

«По-перше, дуже мало пожертвувань заплановані в період червень-липень, а це означає, що ми все ще матимемо проміжок дефіциту. Інша проблема полягає лише в обсязі. Якщо ми збираємось досягти рівень вакцинації принаймні у 30-40% населення світу цього року, то ми повинні вакцинувати ще 250 мільйонів людей в період від сьогодні до кінця вересня», – зазначив він.

Як повідомлялося, ініційована ВООЗ програма COVAX покликана забезпечити справедливий розподіл 2 млрд доз вакцин проти коронавірусу до кінця 2021 року.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: коронавірус, щеплення
В тему