15 Травня 2021
Новини

Останній дзвоник 2021: коли у Луцькій територіальній громаді школярі підуть на канікули

Останній дзвоник 2021: коли у Луцькій територіальній громаді школярі підуть на канікули

У Луцькій територіальній громаді останній дзвоник, що сповістить про закінчення навчального року 2020/21, може пролунати в різні дні.

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомила очільниця управління освіти Луцької міської ради Зіновія Лещенко.

Так, зі слів головної освітянки, у школах навчання завершується останнім дзвоником, але навчальний рік триває до 1 липня (ЗНО, державна підсумкова атестація, яку, утім, через пандемію коронавірусу цього та минулого року відмінили).

Що стосується цьогорічного останнього дзвоника у школах Луцька, то в управлінні освіти його рекомендують провести 29 травня.

«Наголошую, що ми лише рекомендуємо, а остаточне рішення приймає колектив та керівництво школи. Ми рекомендували затвердити єдину дату для всіх шкіл міста - 29 травня, тому що так зручніше, легше, бо це, врешті-решт, урочисто.

Але для загальноосвітніх закладів окремих населених пунктів з прилеглих до міста територій ми рекомендуємо провести останній дзвоник у п’ятницю, 28 травня. Це стосується тих шкіл, де немає 11 класів, адже для випускників 28 травня проводять процедуру ЗНО. Зокрема, у нашій територіальній громаді є села, які мають лише дев’яті класи, до прикладу, Шепель та Одеради», - зазначила Зіновія Лещенко.

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, луцьк, школярі, школа, канікули
В тему