10 Травня 2021
Новини

Яким потрібно бути чоловіку, щоб жінка досягала найяскравіших оргазмів

Яким потрібно бути чоловіку, щоб жінка  досягала найяскравіших оргазмів

На жаль, не кожному чоловікові вдається довести свою партнерку  до оргазму. Тож яка риса характеру допоможе чоловікові довести жінку до піка задоволення?

Щастя не в грошах

Якщо ви  думали, що подарувати максимум задоволення під час сексу жінці може лише чоловік на Porsche, то це не зовсім так. Ба більше: усе взагалі інакше.

Про це говорять науковці, яке провели дослідження. У спостереженні науковців брали участь 103 жінки. Усі респондентки ведуть активне сексуальне життя. Тож учені вирішили зрозуміти, якими характеристиками повинен володіти чоловік, який здатний подарувати їм задоволення. Для цього вони попросили панянок назвати критерії, які впливають на їхній вибір сексуального партнера.

Найкращими у сексі є...

Більшість жінок зауважили одну рису характеру, яка вважається вирішальною. Опитування показало, що найчастіше панянки хочуть бачити поруч з собою чоловіків з почуттям гумору.

Мовляв, чим краще почуття гумору у потенційного партнера, тим привабливішим він здається жінці. А це, своєю чергою, дозволить їй досягнути неабияких оргазмів під час заняття сексом з ним.

Це, звичайно ж, не означає, що  потрібно вивчати стендапи популярних українських коміків. Але якщо ви таки володієте  почуттям гумору, то не приховуйте його. Гарантуємо, що це додасть кілька балів до вашої скарбнички. А також може прискорити шанси на можливість подарувати їй незабутній оргазм.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Таблоїд, інтим, секс
В тему