30 Квітня 2021
Новини

В Ізраїлі під час релігійного свята загинули десятки вірян

В Ізраїлі під час релігійного свята загинули десятки вірян

У розпал святкування 33 дня місяця Омер на горі Мерон в Ізраїлі сталася катастрофа. Тиснява біля одного зі спусків із трибуни призвела до загибелі десятків людей.

Місцеві ЗМІ пишуть різні цифри загиблих – від 20 до 40. А поранених нарахували понад 150, причому чимало з них – у критичному стані.

Катастрофа сталася на горі Мерон в Ізраїлі під час святкування Лаг ба-Омер (33 день місяця Омер від Песаха до Шавуота). Зараз відомо про щонайменше кількадесят загиблих та понад сотню травмованих.

Спершу ізраїльські ЗМІ написали, що на горі обвалилися зведені для святкування трибуни. Згодом очевидці уточнили, що люди загинули через метушню та тисняву – адже трибуни були просто переповнені.

Наразі правоохоронці евакуйовують з гори Мерон усіх, хто ще там залишився. Добровольці та медики намагаються надати необхідну допомогу кожному, хто її потребує.

Прем’єр-міністр Біньямін Нетаньяху написав: «Важка катастрофа на горі Мерон. Ми всі молимося про зцілення поранених. Маю намір посилити там безпекові та рятувальні заходи».

«Моє серце розбите через важку катастрофу на святкуванні на Мероні. Молюся за поранених і сили рятувальників», – сказав міністр внутрішніх справ Ар’є Дері.

Президент Реувен Рівлін у твітері запевнив, що «з великим занепокоєнням стежить за повідомленнями з гори Мерон і молиться про зцілення поранених».

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: смерть, ізраїль
В тему