У Дрогобичах 12 квітня під час руху загорівся автобус.
У ДСНС Львівщини повідомляють, що в салоні було 6 осіб.
Автобус згорів вщент. Інцидент стався на вулиці Пилипа Орлика о 16:40. Наразі встановлюють причини займання.
Коли прибули рятувальники, вогонь вже поширився та охопив увесь автобус. Пожежу локалізували о 16:49, а вже о 16:55 – її повністю загасили.
Вогонь знищив моторний відсік та салон автобуса.
Усі, хто перебував у автобусі, вийшли з нього ще до прибуття надзвичайників. Вони не постраждали.
Проте 49-річний водій отримав опіки правої руки першого ступеня важкості. Його госпіталізували.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У Карпатах туристку вдарила блискавка
22 Червня 2026
У львівській лікарні помер солдат з Волині Сергій Вознюк
18 Червня 2026
Через які помилки в людину може влучити блискавка?
17 Червня 2026
На Львівщині викрили мільйонну оборудку у військовій частині
12 Червня 2026
На Львівщині чоловік підпалив себе після конфлікту з тещею
10 Червня 2026
Реклама







