25 Лютого 2021
Новини

В Україні змінили вимоги до перевезення дітей в автокріслах

В Україні змінили вимоги до перевезення дітей в автокріслах

Кабінет міністрів України змінив правила перевезення дітей в автівках, зробивши обов’язковою наявність спеціальних тримачів, якщо зріст дитини нижче 145 сантиметрів.

Про це повідомляє канал 24

Використання дитячих крісел було обов’язковим і раніше. Але в минулій (і поки що чинній) редакції було заборонено перевозити дітей “без використання спеціальних засобів, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу”. При цьому визначення терміну ”спеціальні засоби” було відсутнє.

Цього разу Кабмін прийняв чергові зміни до ПДР в частині перевезення дітей. Відтепер “забороняється перевезення дітей зростом менше 145 см або віком до 12 років без спеціальних крісел. Винятком є маршрутки і таксі, якщо їх швидкість не перевищує 60 км / год.

Якщо в автомобілі два крісла вже встановлені, а третя дитина у віці від 3-х років зафіксована лише ременями безпеки, швидкість авто не повинна перевищувати 60 км / год. Для маркувань крісел вводиться новий додаток до ПДР - №5.

Порушення правил перевезення дітей тягне за собою штраф 510 грн. Повторність порушення протягом року - 850 грн”.Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: автомобіль, Україна, українці
В тему