17 Лютого 2021
Новини

Через Луцьк до двох сіл курсуватимуть нові маршрутки

Через Луцьк до двох сіл курсуватимуть нові маршрутки

У Луцьку оголосять два нові маршрути: №37 та №181.

Про це йшлося під час засідання міськвиконкому 17 лютого, - пише ІА "Волинські новини".

Зокрема, як повідомив начальник транспорту та зв’язку міськради Володимир Степанов, термін дії договору з Волинською ОДА на перевезення пасажирів за приміським маршрутом № 181 «Богушівка – Луцьк» завершується. А віднедавна ця територія увійшла до складу Луцької ТГ.

Автобус № 181 має прямувати за наступним маршрутом у прямому та зворотному напрямках: Конякіна, Гордіюк, Соборності, Перемоги, Яровиця, Набережна, Шевченка, Ковельська, Володимирська, с. Тарасове, с. Забороль, с. Богушівка (місця міжзмінного відстою на території АС №1 та у с. Богушівка).

Також оголошується конкурс на перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті № 37 «с. Жабка – ринок «Ринок Новий»». За вказаним маршрутом вже оголошувався конкурс на перевезення пасажирів, однак претенденти на участь у конкурсі були відсутні. Автобус має їхати за наступним маршрутом у прямому та зворотному напрямках: с. Жабка, с. Дачне, с. Прилуцьке, Наливайка, Карбишева, Конякіна, Гордіюк, Відродження, Молоді, Соборності, Перемоги, Яровиця, Набережна, Ковельська, Червоного Хреста, Львівська, Окружна (місця міжзмінного відстою у с. Жабка та на вул. Окружній біля ринку «Ринок Новий»).

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, Волинь, громадський транспорт
В тему