20 Січня 2021
Новини

Митники «Ягодина» виявили незадекларований товар серед гуманітарної допомоги

Митники «Ягодина» виявили незадекларований товар серед гуманітарної допомоги

На митному посту «Ягодин» Волинської митниці Держмитслужби при огляді автомобіля з гуманітарною допомогою виявили понад 18 тисяч одиниць незадекларованого товару.

Прямуючи в Україну, в зону митного контролю митного поста «Ягодин» Волинської митниці заїхав вантажний автомобіль «Мерседес» під керуванням громадянина Федеративної Республіки Німеччини, - повідомили у пресслужбі відомства.

До митного контролю митному органу подали товаросупровідні документи, відповідно до яких переміщуються товари в якості гуманітарної допомоги.

В результаті повного митного огляду транспортного засобу виявили понад 18 тисяч одиниць незадекларованих харчових продуктів, загальною вартістю 276,5 тис. гривень. Тож, громадянин Німеччини вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю товару, шляхом подання митному органу документів, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів, їх кількості.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, обумовлені ч.1 ст.483 Митного кодексу України і передбачають накладання штрафу в розмірі 100% суми предмета правопорушення. Працівниками Волинської митниці Держмитслужби складено протокол про порушення митних правил, відповідно до якого товар вилучено до рішення суду.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, митниця, Фото
В тему

Останні матеріали