29 Грудня 2020
Новини

Охочих запрошують на презентацію в аналітичний центр «Волинь»

Охочих запрошують на презентацію в аналітичний центр «Волинь»

Журналістів та охочих запрошують на презентації результатів опитування «Студентська молодь Волині буде брати участь у суспільно-політичному житті, якщо з’являться нові лідери», яке реалізовували в аналітичному центрі «Волинь».

Аналітичний центр «Волинь» факультету історії, політології та національної безпеки Волинського національного університету імені Лесі Українки провів із 26 листопада до 10 грудня 2020 року опитування серед студентської молоді Волині. Всього опитали 842 студентів ВНУ імені Лесі Українки.

34% респондентів цікавляться політичними процесами, а 66% опитаних зовсім не цікавляться політикою. Щодо перспектив активної участі у політиці, то 57% зазначили, що будуть брати активну участь у політичному житті, якщо з’являться нові лідери.

Головна мета опитування під назвою «Суспільно-політичні настрої студентської молоді» - виявити специфіку політичної культури та суспільно-політичні настрої студентства за двома основними показниками: виборча культура (участь/неучасть у виборах) та громадсько-політична активність (участь/неучасть у громадсько-політичній діяльності).

Під час презентації будуть оприлюднені дані, чи готова молодь Волині до того, щоб вибори зробити обов’язком, а не правом голосувати, рейтинг і антирейтинг довіри молоді до різних інституцій, як-от: волонтерським організаціям, силовим структурам,  громадським організаціям, релігійним організаціям, профспілкам, масмедіа.

Захід відбудеться 30 грудня, в середу о 12.00, в «Просторі ідей», що на першому поверсі факультету історії, політології та національної безпеки Волинського національного університету імені Лесі Українки. Адреса: м. Луцьк, вулиця Шопена, 24.

Організатор події: Ярослав Ярош, декан факультету історії, політології та національної безпеки.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, луцьк, студенти, Політика, волонтери, змі, сну ім.лесі українки
В тему

Останні матеріали