25 Грудня 2020
Новини

Лукашенко розповів про затримання терористів, що везли тонни зброї через Україну

Лукашенко розповів про затримання терористів, що везли тонни зброї через Україну

Невизнаний президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про затримання нібито групи терористів. Він розповів, що ці "терористи" нібито везли тонни зброї через територію України.

Як розповів Лукашенко, білоруські спецслужби затримали "терористичну групу" Миколи Автуховича. Вони, за словами Лукашенка, готували теракти по всій Білорусі.

"Нещодавно ми затримали групу Автуховича. Зараз ми їх всі канали розкрили. Вони везли тонами зброю через Україну. Готували теракти по всій країні, і вже почали їх здійснювати. На тому і погоріли. Чекісти з міліцією проводили цю операцію", - сказав Лукашенко.

Зазначимо, Микола Автухович є відомою особою в Білорусі. На початку 2000-х років він балотувався до білоруського парламенту. Соціологи тоді навіть прогнозували його перемогу.

Потім його звинуватили у несплаті податків, а пізніше у підготовці замаху на заступника міністра з питань податків та голову Гродненського облвиконкому. У в'язниці він відсидів понад 5 років, а вийшовши на свободу у 2014 році пішов у підпілля.

Нещодавно в Комітеті держбезпеки Білорусі заявили про підготовку до "гарячої війни" в країні. В КДБ наголосили, що країна опинилася на "розломі" у геополітичній боротьбі.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: білорусь, олександр лукашенко, теракт
В тему