У Рівненському обласному перинатальному центрі відбулися унікальні пологи. Жінка народила дівчаток-близнят у амніотичному міхурі.
Про це повідомляється на сторінці центру у соцмережі. »
"Ця дитинка точно буде щасливою. Вона народилася "у сорочці", - підписали фото однієї з дівчаток медики закладу.
Зазначається, що на світ близнюки з'явилися шляхом кесаревого розтину вагою 3080 г та 2730 г. Їх назвали Мирославою та Маргаритою. Мама й новонароджені дівчатка почуваються добре.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Хакери розробили копію «Резерв+»
19 Червня 2026
Мережа маркетів «Олів є» запрошує до нового магазину
19 Червня 2026
На Рівненщині повісився 9-річний хлопчик
16 Червня 2026
Волинянка видурила у пенсіонерки понад 10 тисяч доларів
16 Червня 2026
У Рівному і Луцьку двох людей підозрюють у сутенерстві
10 Червня 2026
Реклама







