30 Листопада 2020
Новини

Після відмови від карантину економіка Швеції зросла більше, ніж очікувалося

Після відмови від карантину економіка Швеції зросла більше, ніж очікувалося

Попри відмову від серйозних карантинних обмежень в Швеції зафіксували зростання економіки більше від очікуваного.

Відомо, що ВВП Швеції за підсумками липня-вересня виріс на 4,9% по відношенню до другого кварталу, хоча прогнозували зростання на 4,3%. Про це повідомляє видання Bloomberg.

А все через поліпшення ситуації з коронавірусом за літо та зростання споживчого попиту. Але влада Швеції попереджає, що четвертий квартал буде гіршим, адже епідеміологічна ситуація погіршується.

Раніше державний епідеміолог Андерс Тегнелл запевняв, що країні потрібен більш жорсткий карантин. Але економіка Швеції зросла, тому він пізніше заявив, що ця стратегія все ж була правильною.

Дослідження показують, що близько 80% шведів змінили свою поведінку на користь рекомендацій. Вони все більше працюють з дому та обмежують соціальні контакти, але це робиться не під страхом штрафів, а добровільно.

Додамо, що у листопаді Швеція вирішила ввести нові обмеження після того, як кількість випадків коронавірусу на добу було рекордним. Однак країна не планує вводити жорсткий локдаун.

До слова, 26 листопада стало відомо, що шведські монархи принц Карл Філіп і принцеса Софія заразилися COVID-19. Подружжя має легкі симптоми і наразі перебуває в ізоляції разом з дітьми.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Світ, коронавірус, економіка, швеція, карантин
В тему