Жительку села Пірванче Горохівського району покарали за те, що умисно подала в поліцію неправдиве повідомлення про злочин, якого насправді не було.
Про це йдеться у вироку Горохівського районного суду.
Жінка звернулася до Горохівського ВП ГУНП із заявою про те, що з прилеглої території будинку, шляхом вільного доступу, хтось таємно викрав належний їй мотоцикл марки «Дельта». Однак слідство встановило, що це не правда.
![](https://t1.ua/prm_mat/kinezi.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/kinezi_mob.jpg)
Придумала, що хтось таємно викрав належний їй мотоцикл марки «Дельта».
Жінка в судовому засіданні визнала, що вона дійсно здійснила завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину з метою притягнення невинної особи до кримінальної відповідальності. У вчиненому щиро розкаялася, просила суворо не карати.
Їй присудили один рік позбавлення волі, замінивши покарання на умовний термін в один рік.
Суд вирішив, що таке покарання буде необхідним і достатнім для виправлення та перевиховання обвинуваченої та попередження вчинення нових злочинів нею та іншими особами.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.