МОЗ домовилося з "Укрзалізницею" про лікування хворих на COVID-19 пацієнтів у відомчих лікарнях.
Про це повідомляє пресслужба "Укрзалізниці".
Міністерство також зобов'язалося забезпечити дорожні клінічні лікарні УЗ всім необхідним для ефективного та комфортного лікування пацієнтів з коронавірусом.
"Національна служба здоров’я максимально пришвидшить підписання договорів з Центром охорони здоров’я Укрзалізниці для забезпечення фінансування дорожніх клінічних лікарень", - додали у прес-службі УЗ.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У львівській лікарні помер солдат з Волині Сергій Вознюк
18 Червня 2026
У психіатричній лікарні збудують новий корпус
15 Червня 2026
У лікарні помер захисник з Володимира Андрій Лавренюк
10 Червня 2026
Нові правила «Укрзалізниці»: як вижити під час атаки
9 Червня 2026
На Волині вперше провели унікальну операцію на серці
20 Травня 2026
В Україні виявили вже 63 випадки зараження хантавірусом
18 Травня 2026
На Одещині росіяни зруйнували відділення лікарні
29 Квітня 2026
У Нововолинську обікрали лікарню: що винесли
24 Квітня 2026
Новий штам COVID-19 «Цикада» вже в Україні
22 Квітня 2026
Посадовця «Укрзалізниці» затримали на хабарі у $100 000
9 Квітня 2026
Реклама





