16 Жовтня 2020
Новини

Українці тестуватимуть вакцину від коронавірусу

Українці тестуватимуть вакцину від коронавірусу

Вакцину від коронавірусу, яку розробили в Європі, тестуватимуть в Україні на людях, які висловлять таке бажання.

Про це повідомила директорка Державного експертного центру МОЗ України Тетяна Думенко в ефірі програми "Право на владу".

Першу заявку на проведення дослідження третьої фази вакцини європейського виробника МОЗ вже отримала, наразі у відомстві працюють над експертизою цих матеріалів, розповіла Думенко. Якщо безпека проведення дослідження підтвердиться, участь у тестуванні візьмуть 4,2 тисячі українських добровольців.

Повна інформація про всі дослідження буде зібрана у реєстрі клінічних досліджень – вона стає доступною після наказу Міністерства охорони здоров'я.

Для участі у тестуванні розглядаються клінічні центри з відповідальними дослідниками у Києві, Вінниці, Львові та Івано-Франківську, уточнила директорка експертного центру.

За її словами, це будуть найближчі точки регіону, але в МОЗ очікують більшої кількості досліджень, оскільки українці відомі на міжнародному ринку як спеціалісти у цій сфері.

Раніше OBOZREVATEL повідомив, що, за словами академіка Національної академії наук Сергія Комісаренка, Україна здатна створити вакцину від коронавірусу, але головна проблема полягає в тому, що запустити її у виробництво не вийде: наша країна не має права працювати з вірусами.

УкраїнавакцинаціяКоронавірусКоронавірус

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, медицина, коронавірус
В тему