28 Вересня 2020
Новини

Винник захворів на коронавірус: як він себе почуває

Винник захворів на коронавірус: як він себе почуває

Олег Винник і Олена Шоптенко, які захворіли на коронавірус, розповіли про свій стан здоров'я. Учасники "Танців з зірками 2020" оголосили, що почуваються дуже погано. Олена Шоптенко не змогла вийти у прямий ефір через погане самопочуття.

Вперше про діагноз Олега Винника і Олени Шоптенко стало відомо 27 вересня. Під час прямого ефіру "Танців з зірками 2020" ведучі оголосили, що пара захворіла на коронавірус. В Олега Винника виявили двосторонню пневмонію, а тест на COVID-19 був позитивним. 

Артист зізнався, що має легку форму недуги, однак почувається дуже погано. Стояти на ногах він може до 15 хвилин через страшенний біль у суглобах. Вже кілька днів Олег Винник вживає антибіотики та покращення стану не відчуває. На понеділок, 28 вересня, в артиста заплановане повторне діагностування та комп'ютерна томографія. 

"Перші дні був дуже сильний біль в кістках, м'язах. Це було нестерпно. Більше 10-15 хвилин стояти я не можу, немає сил… Я вже четверту добу вживаю антибіотики і не відчуваю ніякого полегшення… Знаю, що Оленці зараз дуже і дуже погано. Це реально дуже серйозні речі", – наголосив Олег Винник. 

Водночас співак зізнався, що стан Олени Шоптенко ще гірший. Танцівниця скаржилась на високу температуру та страшенний кашель. Через коронавірус вона не з'явилась у прямому ефірі "Танців з зірками 2020". 

"Я вам скажу, що це справді дуже серйозна хвороба, бо почуваюсь, м'яко кажучи, погано. Температура і страшенний кашель, що просто роздирає груди", – розповіла у ролику Олена Шоптенко. 

Учасники "Танців з зірками 2020" вкотре наголосили, щоб українці не нехтували правилами ВООЗ та берегли своє здоров'я. 

Через пандемію коронавірусу організатори "Танців з зірками 2020" змушені були внести зміни до правил. Відтепер пари, які захворіли на COVID-19, можуть пропустити тільки один прямий ефір шоу. Вже в наступному учасники або покидають паркет, або ж танцюють на безлюдних майданчиках. 

Наразі Олег Винник та Олена Шоптенко не змогли вийти на паркет шоу. Пара готувала на 5 ефір постановку за мотивами мюзиклу "За двома зайцями". Якщо ж Олена Шоптенко та Олег Винник не відчуватимуть покращення здоров'я та не виступлять 4 жовтня, тоді їх автоматично дискваліфікують. 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: олег винник, коронавірус, Таблоїд
В тему