23 Вересня 2020
Новини

У Польщі запустили виробництво препарату проти COVID-19

У Польщі запустили виробництво препарату проти COVID-19

Компанія Biomed Lublin, що у Польщі, запустила виробництво ліків від коронавірусу.

Препарат виготовляють на основі антитіл тих людей, які вже перехворіли на коронавірус, - пише "24 канал".

Робота над створення препарату тривала від березня. Ліки розроблені на основі плазми інфікованих, які подолали хворобу. Польський сенатор Гжегож Челей заявив, що Польща є єдиною країною у Центральній і Східній Європі, яка має необхідні технології для виробництва цього препарату.

Новий засіб для лікування коронавірусу являє собою розчин в ампулах. Він призначений для внутрішньом'язового введення. Вважається, що антитіла людей, які перехворіли на коронавірус, допоможуть іншим інфікованим. 

Компанія не повідомляє, скільки вартує розробка та виробництво ліків. Але відомо, що розробники отримали грант у розмірі п'ять мільйонів злотих. Це приблизно 37 мільйонів гривень. 

Процес розливання першої партії препарату завершився. Раніше ефективність засобу вивчили у лабораторії професора Кшиштофа Пирця з Малопольського центру біотехнологій у Кракові.

Тепер препарат повинен пройти клінічні випробування на хворих пацієнтах. Їх будуть проводити лікарі у Любліні, Битомі, Білостоку та Варшаві.

Розробники заявили про ефективність препарату

Під час пресконференції, присвяченій польському препарату, Кшиштоф Пирць заявив, що ліки здатні зупинити поширення вірусу.

Результати, що ми отримали, свідчать про те, що насправді ми зупиняємо вірус на дуже високому рівні, що дозволяє нам сподіватися, що підготовлений продукт відповідатиме сподіванням усіх нас,
– заявив професор.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: польща, карантин, коронавірус, вакцинація
В тему