В Одеській області наразі на коронавірус тестують тільки у приватних лабораторіях.
Про це розповів представник Лабораторного центру МОЗ України в Одеській області Сергій Дементьєв, - повідомляє ТСН.
Як зазначають, в області не можуть продовжувати діагностику на коронавірус – закінчились тест-системи.
За минулу добу коронавірусну хворобу виявили у 41 мешканця регіону, але їх проводили приватні лабораторії.
Державні ж медичні заклади не проводили діагностування, оскільки не було реагентів. Лаборантам не було чим працювати.
"Гроші на тест-системи та реагенти є, але постачальники не можуть в достатньому обсязі надати необхідне, це загальнонаціональна проблема", - сказав Дементьєв.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
окупанти вдарили по Одещині
19 Червня 2026
Пригостив солодощами і заманив до вбиральні: в Одесі засудили молодика, який зґвалтував 8-річну сусідку
12 Червня 2026
Ексмеру Одеси Труханову знову продовжили обов'язки
1 Червня 2026
СБУ вполювала агентурну мережу фсб у двох областях
22 Травня 2026
В Україні виявили вже 63 випадки зараження хантавірусом
18 Травня 2026
В Одесі дитина провалилася під тротуар
12 Травня 2026
Реклама





