7 Вересня 2020
Новини

«Печерна дикість», - Зеленський про вандалізм біля музею Голодомору

«Печерна дикість», - Зеленський про вандалізм біля музею Голодомору

Зеленський закликав якнайшвидше розслідувати акт наруги над скульптурою "Гірка пам’ять дитинства" у Києві.

Про це інформують на сайті президента.

У ніч з 21 на 22 серпня невідомі вчинили акт вандалізму щодо бронзової скульптури дівчинки на території музею. Як з'ясувало видання BBC News Україна, троє невідомих зірвали постамент з його п'єдесталу. Але, як зазначається, сам пам'ятник не був пошкоджений.

Президент наголосив, що поліція має провести всі необхідні слідчі дії, кваліфікувати правопорушення та впродовж місяця доповісти про перебіг розслідування. Справу тримає під контролем заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

В ОП також повідомили, що Зеленський отримав листа від президента Світового конгресу українців Павла Ґрода, в якому висловлюється занепокоєність цим актом вандалізму, вчиненим напередодні 29-ї річниці незалежності України. СКУ звернувся до Зеленського з проханням вжити заходів для розслідування цього злочину та притягнення винних до відповідальності.

"Прикро вражений інцидентом, який різко контрастує з моїми враженнями від спілкування з креативними й талановитими людьми під час поїздок регіонами України. Вандали намагалися пошкодити скульптуру "Гірка пам’ять дитинства" на території меморіального комплексу пам'яті жертв Голодомору.

Моя позиція чітка та однозначна: будь-які прояви вандалізму є печерною дикістю й жодним чином не можуть бути виправдані", - сказав Зеленський.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: володимир зеленський, київ, кримінал
В тему