6 Вересня 2020
Новини

Через коронавірус збанкрутував найбільший бордель Європи Pascha

Через коронавірус збанкрутував найбільший бордель Європи Pascha

У Німеччині, Кельні, збанкрутував найбільший бордель Європи Pascha. Заклад не витримав державних заходів, введених, щоб запобігти поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

Про це повідомляє місцева газета Express.

В 11-поверховому будинку працювали 120 секс-працівниць та 60 людей персоналу, зокрема масажисти, кухарі, охоронці, перукарі, електрики і прибиральники.

За словами керівника борделю Арміна Лобшайда, за 5 місяців, поки у Німеччині заборонена діяльність борделів, заклад повністю витратив усі грошові резерви.

Водночас Лобшайд додав, що не оголосив би банкрутство, якби чиновники гарантували, що публічний будинок можна буде відкрити наступного року. Замість цього вони просто відкладали дату відкриття кожні два тижні.

Власник Pascha додав, що заборона борделів може тільки нашкодити, оскільки секс-працівниці продовжують обслуговувати клієнтів, але роблять це підпільно і частіше в набагато гірших умовах.

Тепер Лобшайд думає, що робити з порожньою будівлею. Наразі там живуть дві секс-працівниці, які, за його словами, «просто не знають, куди їм іти».

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, Таблоїд, німеччина, коронавірус, секс
В тему