27 Серпня 2020
Новини

Щоб діти з користю проводили час: в Луцьку відкрили спортивний майданчик

Щоб діти з користю проводили час: в Луцьку відкрили спортивний майданчик

У Луцьку щороку збільшується кількість футбольних стадіонів та ігрових майданчиків. Одні зазнають реконструкції, інші - зводяться з нуля. Так 27 серпня відбулося відкриття новозбудованого спортивного майданчика у дворі будинку на проспекті Молоді, 4.

Про це повідомляє прес служба Луцької міської ради.

Так, починаючи з 2017 року, відкрито кілька футбольних полів зі штучним покриттям та спортивні майданчики з поліуретановим покриттям, влаштовано перший баскетбольний майданчик на вулиці Глушець.

У 2018 році замість чагарників у мікрорайоні Вересневе постав сучасний футбольний стадіон, де займаються спортом діти та дорослі. Будуються та відновлюються дитячі майданчики на прибудинкових територіях.

Новий футбольний майданчик у Луцьку

І все для того аби діти та молодь активно проводили свій вільний час, дбали про здоров’я, а не сиділи у смартфонах.

Сьогодні ж відбулося відкриття ще одного новозбудованого спортивного майданчика у дворі будинку на проспекті Молоді, 4. Участь у заході взяли радник міського голови Ігор Поліщук, перший заступник міського голови Григорій Недопад, заступник міського голови Костянтин Петрочук, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Володимир Захожий, депутати міської ради.

Також поруч з майданчиком незабаром встановлять вуличні тренажери

Звертаючись до присутніх, Ігор Поліщук зауважив:

“Ми останні три роки реалізовуємо програму зі встановлення спортивних майданчиків зі штучною травою чи поліуретановим покриттям у різних мікрорайонах міста, на яких можна грати у футбол, баскетбол, волейбол. Цей вже одинадцятий такий майданчик. Вони прекрасно себе зарекомендували. Діти із задоволенням займаються.

Відкриття майданчику у Луцьку

Щонеділі фахівці комунального закладу “Спорт для всіх” проводять ранкові зарядки для дітей та дорослих. Будуючи ці майданчики, ми даємо можливість дітям, які бажають займатися спортом, з користю проводити час. Цьогоріч ми плануємо ще такі три майданчики відкрити в різних мікрорайонах міста. У наступні роки продовжимо, аби якомога більше дітей нашого міста мали можливість для занять спортом і покращували своє здоров’я”.

Потому для дітей організували спортивне свято з цікавими конкурсами та змаганнями.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: спорт, діти, ігор поліщук
В тему