12 Серпня 2020
Новини

Після вибухів у Бейруті реєструють рекордну кількість зараження коронавірусом

Після вибухів у Бейруті реєструють рекордну кількість зараження коронавірусом

У Лівані повідомили про збільшення хворих на коронавірус після вибухів у Бейруті.

Після вибухів зареєстрували 300 нових випадків інфікування. Про це пише ТСН.

За даними Міністерства охорони здоров’я, в країні зафіксовано 7 121 випадок інфікування та 87 летальних випадків, які пов'язують із коронавірусом. 

Зазначається, що востаннє сплеск захворюваності в країні зареєстрували ще до вибухів у порту столиці, внаслідок яких загинула щонайменше 171 людина, а ще приблизно шість тисяч отримали поранення різного ступеня тяжкості. Після катастрофи близько 300 тисяч мешканців Бейрута залишилися без житла.

Окрім того, потужна вибухова хвиля пошкодила щонайменше 15 медустанов, включно із трьома основними лікарнями.  

Представник Всесвітньої організації охорони здоров'я Тарік Ярасевич заявив на брифінгу ООН у Женеві у вівторок, що після вибухів в Лівані є ризик прискорення поширення COVID-19.

Раніше ВООЗ закликала надати 15 мільйонів доларів допомоги сектору охорони здоров’я країни, який ще до катастрофи був напруженим: через глибоку фінансову кризу в Лівані був дефіцит ліків та медичних засобів. 

"Надзвичайна ситуація в Бейруті призвела до послаблення багатьох заходів для запобігання поширенню COVID-19, що підвищило ризик збільшення швидкості передачі та великого навантаження", - застерігали раніше в ООН. 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: вибух, Надзвичайні події, карантин, коронавірус
В тему