1 Серпня 2020
Новини

Які центральні вулиці у Луцьку відремонтують за 80 мільйонів

Які центральні вулиці у Луцьку відремонтують за 80 мільйонів

У Луцьку запланували ремонт доріг на проспектах Соборності та Відродження, а також на вулиці Ківерцівській. Ремонт планують здійснити протягом року.

Про це пише ІА Волинські новини

Відкриті торги для пошуку підрядників вже оголосив департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради. Тендерні пропозиції прийматимуть до 6 серпня, а аукціон розпочнеться 7 серпня.

Мова йде про відразу три закупівлі:

- на капітальний ремонт вулиці Ківерцівської, очікуваною вартістю 50,076 мільйона гривень;

- на капітальний ремонт проспекту Відродження (від вулиці Рівненської до вулиці Митрополита Андрея Шептицького, очікуваною вартістю 12,119 мільйона гривень;

- на капітальний ремонт проспекту Соборності (від вулиці Чорновола до вулиці Кравчука), очікуваною вартістю 20,277 мільйона гривень.

Капітальні ремонти включатимуть підготовку території, облаштування проїзної частини з асфальтобетонної суміші, облаштування з’їздів, встановлення дорожніх знаків і огородження, нанесення розмітки.

Окрім того, на вулиці Ківерцівській заплановані ще такі роботи: видалення зелених насаджень, корчування пнів, влаштування перехідно-швидкісних смуг, заїзних кишень, острівців безпеки, пішохідних і велосипедних доріжок, посадкових майданчиків, ремонт мережі дощеприймальної каналізації, зовнішнє освітлення.

На проспекті Соборності теж улаштують тротуари та велодоріжки, а ще встановлять пішохідне оцинковане огородження типу «Холм модульний» і «Холм високий модульний» та водовідвідний лоток при в’їзді на АЗС.

Натомість на проспекті Відродження заплановано додатково облаштувати пандус.

Усі роботи мають закінчити до 31 грудня 2021 року.

Нагадаємо, магістральні частини цих вулиць у місті Луцьку, а також ще вулиці Дубнівської хочуть відремонтувати в рамках програми «Велике будівництво».

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, луцьк, луцька міська рада, дороги, ремонт доріг
В тему