21 Липня 2020
Новини

«Відмовляється передавати навіть воду для людей», - Геращенко про терориста в Луцьку

«Відмовляється передавати навіть воду для людей», - Геращенко про терориста в Луцьку

Терорист у Луцьку не погоджується навіть передати воду пасажирам захопленого автобуса.

Про це в ефірі 24 каналу повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

"На жаль, ця особа поки відмовляється передавати навіть воду для людей, які вже 4 години перебувають на палючому сонці", – розповів він.

Вимоги, які висунув терорист

Антон Геращенко розповів, що ця людина виставляла вимоги щодо того, аби чимбільше людей дізналися про захоплення автобусу.

 • "Максим Плохой" вимагає, аби глави судів, міністерств, прокуратури, парламенту, церков записали і виклали в ютюбі заяви про те, що саме вони – терористи в законі. У його списку людей, що мають це зробити, такі прізвища: Філарет, Епіфаній, Онуфрій, Шевчук, Аваков, Порошенко, Пінчук, Медведчук і Коломойський та інші.
 • Президент Володимир Зеленський, за вимогою терориста, має опублікувати відеозвернення з текстом фільм "Земляни 2005 року". Дивитися усім.

Ми розуміємо, що ця особа вважає, що потрібно зробити щось, що він хоче. Але поки він не виявив таких потреб, які можна було б виконати, і які були б зрозумілі,
– зазначив заступник міністра МВС.

Також Антон Геращенко сподівається, що дії поліції і СБУ призведуть до того, що в ході перемовин ця особа звільнить всіх заручників і здасться поліції.

"Ми сподіваємося саме на такий варіант.Головне – це перемовини", – зазначив він.

Нагадаємо, 21 липня поліція повідомила, що в обласному центрі Волині невідомий чоловік захопив автобус з людьми. Повідомляли про постріли. Місце події оточила поліція та військові. Згодом цю надзвичайну подію прокоментував Президент України Володимир Зеленський. Терорист через Твіттер озвучив доволі дивні вимоги.

   

  Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

  Читайте також
  Все про: луцьк, Волинь, Надзвичайні події
  В тему