Відео

У Луцьку захопили автобус із заручниками: що відбувається зараз

У Луцьку захопили автобус із заручниками: що відбувається зараз

У центрі Луцька чоловік захопив автобус із заручниками. При собі невідомий має вибухівку та зброю.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ у своєму Facebook.

Вказано, що в області ввели оперативний план "Заручник". Територія центру міста перекрита задля забезпечення безпеки громадян. На місті працюють усі служби поліції.

Керівник поліції Волині Юрій Крошко повідомив, що чоловік захопив автобус із заручниками. Ввели оперативний план «Заручник» на території області. Наразі кількість заручників невідома та чітких вимог чоловік не висловлює. Його особу встановлюють. Наразі відомо, що у нього є зброя та вибухівка.

За словами керівника поліції, чоловік опублікував у соцмережах пост з невдоволенням системою, уточнених вимог та претензій зловмисник не висуває. Поліціянти ведуть перемовини та намагаються обмежити доступ цивільних у центральну частину міста.

При цьому деякі ЗМІ повідомляють, що у заручниках перебувають 20 людей.

Правоохоронці ведуть перемовини та намагаються обмежити доступ цивільних у центральну частину міста.Мешканців та гостей міста просять поставитись із розумінням та заради власної безпеки не йти та не їхати у центр Луцька.

До мешканців та гостей міста звертаються з проханням поставитись із розумінням та заради власної безпеки не йти та не їхати у центр Луцька.

Як стало відомо, захоплено рейс Брестечко-Краснилівка, хоча й не зрозуміло, як він опинився в центрі міста. 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, захоплення, Волинь, кримінал
В тему