15 Липня 2020
Новини

Що відомо про медика, який загинув через провокацію бойовиків

Що відомо про медика, який загинув через провокацію бойовиків

Під час цинічної провокації бойовиків на Донбасі 13 липня загинув військовий медик Микола Ілін з позивним "Естонець". Він не був українцем, однак вважав за честь воювати проти Росії-агресора.

Військовий медик Микола Ілін був небайдужим, світлим і дуже професійним. Такими словами загиблого героя згадують його побратими і знайомі у фейсбуці.

На заняттях він вчив військових бути обережними, казав берегти своє життя, тому що лише так можна допомогти тим, хто не впорався і не вберіг. Медик служив в 137-му окремому батальйоні морської піхоти, пише Наталія Мохонько.

"Миколу знають усі! Він саме з тих – небайдужих, ініціативних, вмотивованиї, щирих, чесних... Він не українець, і вважав справою честі воювати проти нахабного Російського агресора! Він був людиною! Коли наш "Естонець" проводив заняття, то вчив хлопців обачності, вчив в першу чергу берегти своє життя", – розповіла дівчина.

Сам же Микола загинув 13 липня під час цинічного обстрілу бойовиків, коли намагався врятувати пораненого бійця.

13 липня поблизу Зайцевого на Донбасі загинув український військовий. Тіло вбитого бійця мала забрати група евакуації в білих касках із розпізнавальними знаками, яка отримала підтвердження режиму тиші.

Однак російські окупанти влаштували підлу провокацію і відкрили по укранській групі вогонь на ураження зі стрілецької зброї. Згодом група відійшла, але один з військових зазнав поранення. Військовий медик Ілін поспішив йому на допомогу.

У цю мить бойовики знову почали обстріл. Внаслідок підступного обстрілу окупантів український медик загинув. Прокуратура Донецької області уже розпочала розслідування справи.

Президент Володимир Зеленський заявив, що тримає під особистим контролем трагедію вбивства військового медика та поранення бійців під час евакуації тіла загиблого у районі Зайцевого на Донбасі.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: смерть, оос, Україна
В тему