9 Липня 2020
Новини

Для далекобійників - нові правила роботи

Для далекобійників - нові правила роботи

ЄС затвердив зміни до законодавства щодо регулювання сектору вантажних автотранспортних перевезень на території співтовариства.

Про це повідомляє пресслужба Європейського парламенту.

Компанії зобов'язують організувати графік таким чином, щоб далекобійники могли регулярно повертатися додому - кожні 3-4 тижні.

Обов'язковий щотижневий відпочинок не може бути в форматі відпочинку в кабіні своєї вантажівки, далекобійникам повинні забезпечити проживання. Тепер далекобійники будуть відрядженими працівниками - їм будуть платити більшу зарплату.

Крім турботи про здоров'я водіїв та, відповідно, дорожньої безпеки, ця норма повинна гарантувати більш чітке застосування до далекобійників норм податкового резидентства всередині ЄС.

Нові правила спрямовані на боротьбу з різними схемами ухилення від податків транспортними компаніями, які реєструються у країнах ЄС з найбільш пільговим податковим законодавством.

Після їх вступу в силу, транспортна компанія, зареєстрована у будь-якій з країн ЄС, має юридично підтверджувати наявність значного обсягу перевезень саме в цій державі, крім того, кожна машина повинна повертатися в країну, де зареєстровано операційний центр компанії не рідше одного разу в 2 місяці.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: євросоюз, водій, автомобіль
В тему