5 Липня 2020
Новини

«Є домовленості з німецькою стороною»: в уряді України готують пілотний проєкт із закриття шахт

«Є домовленості з німецькою стороною»: в уряді України готують пілотний проєкт із закриття шахт

В Україні готують пілотний проєкт із закриття шахт у одному з міст.

Про це тимчасова виконувачка обов’язків міністерки енергетики України Ольга Буславець розповіла в інтерв’ю Радіо Свобода, - пише УП.

За словами чиновниці, в Україні існує майже 65 мономіст, в яких шахта є єдиним підприємством, на якому можуть працювати люди. У таких містах як правило на кожну сім’ю є одна людина, яка працює на такій шахті і є годувальником.  

"Ми повинні розуміти, яким чином нам необхідно цих людей захистити, дати можливість трансформуватися цим регіонам, щоб там була робота. У нас навіть на сьогодні є домовленості з німецькою стороною. Був і дзвінок прем’єр-міністра до канцлерки Німеччини Ангели Меркель. Вони обговорювали це питання. І в мене були перемовини з послом Німеччини в Україні стосовно допомоги щодо проведення комплексної роботи в рамках пілотного проєкту з досвідом Німеччини по закриттю шахт якогось мономіста, яке ми визначимо разом з ними по певних критеріях", - зазначила Буславець.

Нагадаємо, 1 липня під Офісом президента в Києві стався конфлікт між шахтарями, які прийшли на акцію протесту, і поліцією.

30 червня біля Офісу президента шахтарі оголосили безстрокову акцію протесту. Однією з вимог протестувальників було погашення боргів по зарплатах на державних шахтах.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, шахти
В тему