30 Червня 2020
Новини

Ситуація наближається до критичної: на Львівщині знову продовжили карантин

Ситуація наближається до критичної: на Львівщині знову продовжили карантин

У Львівській області через збільшення випадків коронавірусу карантин продовжили до 7 липня.

Про це інформують у Львівській ОДА.

"Показники захворюваності на коронавірус в регіоні змушують зберегти карантинні заходи в області. Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 30 червня, на засіданні обласноі? Комісіі? з питань техногенно-екологічноі? безпеки і надзвичаи?них ситуаціи?", - йдеться у повідомленні.

Голова Львівськоі? ОДА Максим Козицькии? повідомив, що кількість нових хворих в області щодня збільшується на 150-240 людеи?, а відсоток завантаженості лікарень стрімко наближається по критичноі? познаки.

Завантаженість по області ліжок у закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізаціі? пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, складає 44,4% від загальноі? кількості (при нормі менше ніж 50%).

Cередня кількість тестувань методом полімеразноі? ланцюговоі? реакціі? та імуноферментного аналізу протягом останніх семи днів складає 87,2 на 100 тисяч населення (при нормі більш ніж 24).

"Коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить 19,0 % при нормі менш як 11%. Показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить 24,9% при нормі менш як 11%", - додають в ОДА.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: львів, карантин, коронавірус, Надзвичайні події
В тему