29 Червня 2020
Новини

Президентство Зеленського: незадоволених стало більше, ніж задоволених

Президентство Зеленського: незадоволених стало більше, ніж задоволених
45% українців не схвалюють дії та заяви президента Володимира Зеленського.

А 38% українців схвалили. У травні 2020 року ці показники складали 47% і 37% відповідно. Про це свідчить нове опитування КМІС.

Переважання несхвального ставлення над схвальним Київського міжнародного інституту соціології виявив уперше з часу перебування Зеленського на посаді президента.

«Різниця між часткою тих, хто схвалює дії та заяви президента, та часткою тих, хто не схвалює, вперше за останній рік стала від’ємною і становила мінус 7 відсоткових пунктів», — уточнює соціологічна служба.

Водночас ставлення до діяльності Кабінету міністрів і Верховної Ради, як і раніше, залишається передусім негативним. У червні 2020 року позитивно дії уряду оцінювали 23% опитаних, а негативно — 59%. Для парламенту відповідні показники складають 21% і 62%.

Що стосується оцінки кримінальних проваджень проти п’ятого президента України Петра Порошенка, то 51% українців, які взяли участь в опитуванні, вважають їх «покаранням за порушення закону і боротьбою за справедливість», а 30% — «політичним переслідуванням Порошенка чинною владою». 19% сказали, що їм важко відповісти на це питання.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: президент, володимир зеленський
В тему

Останні матеріали