27 Червня 2020
Новини

Життя без болю: під Офісом президента знову протести

Життя без болю: під Офісом президента знову протести

Сьогодні, 27 червня, молодіжні спільноти та політсили організували у Києві, біля Офісу президента України акцію "Наше право — жити без болю"!.

Учасники мітингу вимагають від влади підтримати правове врегулювання обігу канабісу та його похідних для наукових і медичних потреб, - про це повідомляють кореспонденти hromadske та Громадське радіо.

Співорганізаторами акції стали Українська спільнота людей з розсіяним склерозом, Всеукраїнське об'єднання людей із наркозалежністю, спільноти Афіна. Жінки проти раку, Ветерани за медичний канабіс, організації Міські Ініціативи та Суспільні Трансформації, Українські Студенти за Свободу, клуб Otel', партії Демократична Сокира та Партія Зелених.

Засновниця організації Афіна. Жінки проти раку розповіла, що за кордоном онкохворі пацієнти можуть купувати або готувати масло з конопель. Воно знімає безсоння. В Україні цей препарат не легалізовано.

Учасники мітингу закликають президента, уряд і парламент вжити заходів для якомога швидшого надання важкохворим пацієнтам доступу до препаратів на основі медичного канабісу. Також вони вимагають звіту щодо провалу запровадження Стратегії державної політики щодо наркотиків, а саме: її складової, яка передбачає наукові дослідження канабіноїдів.

Загалом присутні близько сотні людей. На місці працює поліція діалогу. Через епідемію коронавірусу організатори відмовилися від планів проведення маршу, залишатимуться біля Офісу президента.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: акція протесту, канабіс, легалізація, Україна
В тему

Останні матеріали