25 Червня 2020
Новини

Потоп в Україні: на дорогах держзначення відновили рух

Потоп в Україні: на дорогах держзначення відновили рух
У Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Чернівецькій областях проїзд дорогами державного значення здійснюється без обмежень.

Про це повідомили в Укравтодорі.

Через інтенсивні опади та підняття рівня води у річках 22-23 червня були зруйновані ділянки доріг, мости, а рух автотранспорту — обмежений.

Загалом негода завдавала збитків дорожньому господарству на 234,4 млн гривень.

У Чернівецькій області зруйновано та пошкоджено 5 автомобільних доріг державного значення та штучні споруди на них загальною орієнтовною вартістю збитків 40,68 млн грн.

Через підвищення рівня води в річці Прут, підтоплення підходів до тимчасових технологічних мостів та зсув земляного полотна транспортне сполучення забезпечено по об'їзних маршрутах.

В Івано-Франківській області пошкоджені та зруйновані п'ять автодоріг державного значення та споруди на них на 104 млн гривень. Через вихід із берегів річки Дністер по ряду ділянок транспортне сполучення забезпечують по об'їзних маршрутах.

На Закарпатті негода пошкодила та зруйнувала чотири автодороги державного значення.

У Львівській області внаслідок підтоплення дороги і рівня води над проїзною частиною обмежено рух автотранспорту на Т-14-19 Миколаїв — Жидачів — Калуш. А в Тернопільській області замулені 65 км доріг державного значення і чотири мости, а також 186 погонних метрів труб.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: дороги, Україна
В тему