23 Червня 2020
Новини

Скільки гостей можна запросити на весілля під час карантину

Скільки гостей можна запросити на весілля під час карантину

Сьогодні, 23 червня, глава МОЗ Максим Степанов заявив, що в Україні можна святкувати весілля навіть під час карантину. Але на святкуванні може бути лише до 10 гостей.

Також на весіллі під час карантину потрібно дотримуватися встановлених обмежувальних заходів, зокрема соціальної дистанції. Про це заявив Степанов, - повідомляє 24 канал.

Весілля на 50 гостей, наприклад, влаштовувати не можна. Максимум – 10.

"На 50 осіб проводити весілля неможливо згідно зі встановленими на сьогодні правилами. Ці заходи можливі виключно до 10 осіб", – сказав Степанов.

Соціальна дистанція

Раніше щодо дотримання соціальної дистанції Степанов сказав, що це має бути "за можливістю". Мовляв, він чудово розуміє, що це все ж таки весілля. Імовірно, під час вигуків "Гірко!" соціальної дистанції можна не дотримуватися.

Також важливо користуватися антисептиками й вдаватися до інших заходів, про які ми вже неодноразово говорили. Про них усім нам відомо, – пояснив міністр.

Водночас міністр упустив цілу низку деталей – які саме весільні конкурси можна проводити, а які – ні.

Що відомо про карантин в Україні? Він триває вже три місяці з 12 березня і наразі продовжений до 31 липня. Втім з 11 травня уряд поступово послаблює обмеження. У різних регіонах це відбувається з різною швидкістю, в залежності передовсім від нових випадків коронавірусу.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: карантин, Україна
В тему

Останні матеріали