22 Червня 2020
Новини

Від сьогодні в Україні стартує перевірка транспорту та закладів харчування

Від сьогодні в Україні стартує перевірка транспорту та закладів харчування

В уряді планують провести масові перевірки закладів громадського харчування та громадського транспорту з 22 по 28 червня.

Про це заявив міністр розвитку громад і територій, перший заступник керівника Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та НС Олексій Чернишов.

"Вважаю, що необхідні масові перевірки, щонайменше 10 тис. перевірок Держпродспоживслужбою щодо дотримання закладами громадського харчування норм повинні бути здійснені вже наступного тижня", - сказав Чернишов.

Він пояснив, що "відновлення роботи закладів громадського харчування іноді призводить до порушення санітарно-гігієнічних і протиепідемічних вимог у частині проведення масових заходів".

Чернишов нагадав, що в Україні спостерігається тенденція до збільшення хворих на Covid-19.

"Тому необхідно терміново провести коригування протиепідеміологічних заходів в напрямку посилення контролю", - сказав він.

За результатами засідання комісії Укртрансбезпека, Держпродспоживслужба, Нацполіція отримають доручення посилити нагляд за дотриманням суб'єктами господарювання протиепідемічних заходів; забезпечити здійснення заходів державного контролю за дотриманням об'єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринками, закладами громадського харчування правил, встановлених Міністерством охорони здоров'я.

Крім того, буде доручено посилити контроль за дотриманням протиепідемічних норм при перевезенні пасажирів на міському транспорті, а також на приміському залізничному транспорті та автотранспорті приміського і міжобласного сполучення.

Із понеділка, 22 червня, рішення про посилення карантину в кожній окремій області України буде приймати місцева влада.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: карантин, транспорт, Україна
В тему